Gezellige hut op campingresort 77095-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Een gastvrije en goed gelegen locatie, de accommodatie beschikt over zes verschillende huuropties, waaronder hutten en kamers, geschikt voor verschillende groepsgroottes. De hutten variëren van units voor 2 personen tot units voor maximaal 6 personen, met faciliteiten zoals verwarming en privéterrassen. Sommige hutten bieden een schilderachtig uitzicht op Aabenraa Fjord. De kamers zijn uitgerust met beddengoed, handdoeken, wifi en ontbijtbuffetten. De camping is huisdiervrij, wat zorgt voor een rustige en vredige omgeving voor alle gasten. Huisdieren zijn niet toegestaan.
De locatie van deze accommodatie is ideaal voor buitenliefhebbers, aangezien het slechts 500 meter van het water en 300 meter van het bos ligt, waardoor het perfect is voor natuurwandelingen en strandactiviteiten. De camping ligt ook op loopafstand van de stad Aabenraa, wat gemakkelijke toegang biedt tot lokale winkels, restaurants en attracties. Deze gunstige locatie plaatst bezoekers in de buurt van zowel de natuur als stedelijke voorzieningen, wat zorgt voor een veelzijdige ervaring. Gasten kunnen de omgeving gemakkelijk verkennen, met vervoersverbindingen naar bussen en lokale diensten die zorgen voor naadloze reisverbindingen.
De hutten zijn uitgerust met alle benodigde voorzieningen om een comfortabel verblijf te garanderen, met een keuze uit Standard of Comfort hutten. De Standard hutten zijn voorzien van kitchenettes met kookplaten, koelkasten en basis kookgerei, terwijl de Comfort hutten modernere voorzieningen bieden, waaronder een volledig uitgeruste keuken met een oven, vaatwasser en ruime woonruimtes met een bank en tv. De nieuwe Comfort hutten, die extra luxe bieden zoals vloerverwarming en uitgestrekte terrassen, zijn perfect voor gezinnen of kleine groepen.
Kenmerken
keuken (gedeeld met andere gasten), verwarming (elektrisch), tuin
Bijkomende kosten
- Eindschoonmaak
- DKK 950, of dient het zelf te doen
- Bedlinnen
- Zelf meenemen
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Wifi
- Niet aanwezig
Annuleringsvoorwaarden
- Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De camping ligt op een camping in een rustige, landelijke omgeving, De ontvangst is hartelijk en vriendelijk, Alles wat je nodig hebt is aanwezig, inclusief een keuken en eethoek, De kamer is wat klein maar functioneel, en de badkamer is behoorlijk, Er is een tv en WiFi werkt goed in de eethoek,
Deze plek is geweldig! De servicegebouwen zijn schoon en netjes, en er zijn genoeg alcoholcontainers beschikbaar, Het plein is verhoogd, wat een prachtig uitzicht over de stad biedt, Het enige nadeel is dat het moeilijk is om bij de elektriciteitsstandaard voor brandnetels te komen, Al met al nog steeds een 4-sterrenervaring,
Adembenemend landschap, gezellige omgeving en fascinerende historische gebouwen,
Prachtig landschap, mooie omgeving en indrukwekkende historische gebouwen,
Dit is de beste kampeerplek waar ik in maanden ben geweest. Terwijl ik aan het douchen was, zette ik de radio aan en begon te dansen op de liedjes die werden gespeeld, ook al verstond ik de tekst niet. De doucheruimte was ook perfect verwarmd. Het was super schoon en verdient absoluut een 5/5-beoordeling.
Zeer rustige ligging met prachtig uitzicht op het fjord, De wandeling naar het pittoreske oude centrum duurt even, maar is zeker de moeite waard, Het strand is in 10 minuten te bereiken, en je loopt zo'n 50 meter het water in tot het boven is tot aan je knie genoeg, het water is helder en schoon,
Een heerlijk schone en charmante camping aan zee, De gratis WiFi werkt geweldig! De douches zijn sterk en altijd warm, en de keuken is volledig uitgerust met alles wat je nodig hebt: koelkast, oven, magnetron en kookplaten, Er is ook een ruim overdekt terras met veel tafels, Het personeel is ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam
Schitterend natuurschoon, een rustige omgeving en interessante historische gebouwen,
Dit is een fantastische plek om te overnachten
De locatie was absoluut perfect en zeer centraal,
De camping ligt op een rustige locatie, met voldoende ruimte voor staanplaatsen en schone sanitaire voorzieningen. Het centrum van Aabenraa ligt op ongeveer 25 minuten loopafstand. Wij overnachtten hier op weg van en naar Noorwegen en het was uitstekend. De receptie sluit om 20.00 uur, dus zorg ervoor dat u voor die tijd arriveert.
Geweldige camping, het personeel was erg behulpzaam, ook al kwamen we laat aan,
Mooie groene plek buiten de camping, Biedt privacy, maar er kan wat verkeerslawaai zijn van nabijgelegen straten, Accepteert alleen contante betaling,
Mooie ligging, een hartelijke eigenaar en een sfeervol huisje,
Fantastische, uiterst aangename medewerkers,
Deze camping is fantastisch, met ontzettend vriendelijk personeel. De tentplekken zijn prachtig en de hutten zijn uitstekend. Ik kan deze camping van harte aanbevelen!
Zeer mooi campingcomplex aan de rand van de stad met een klein hotel en verschillende soorten hutten, Mijn hut was schoon en fris, niet muf, Goed uitgerust, alles wat je nodig hebt, Er is de mogelijkheid om in het hotel te ontbijten of brood te halen broodjes van de bakker, Het personeel van De receptionisten waren erg vriendelijk en spraken bijna allemaal Duits. Je loopt in 15 minuten naar het strand en in 30 minuten naar de stad. Het enige nadeel: de tv ontvangt slechts 5 Deense zenders. Al het andere was uitstekend!
Ideaal voor een snelle overnachting
Geweldige locatie, een sympathieke eigenaar en een gezellig huisje,
De locatie is een beetje afgelegen, Je hebt een fiets nodig om boodschappen te doen of de dichtstbijzijnde snackbar te bezoeken, Er zijn echter maar twee toilet- en doucheruimtes beschikbaar, Bovendien is de prijs van bijna 35 euro per nacht (voor vier personen en elektriciteit) te duur, De bomen op de oprit moeten dringend gesnoeid worden, omdat ze over het dak slepen, Al met al geen geweldige ervaring,
Gelegen op een camperplaats, deze plek heeft een aparte ingang met een slagboom die bij aankomst automatisch opengaat, De kosten bedragen € 20,- per nacht, inclusief elektriciteit, Betalen gaat via een automaat, wat met een creditcard lastig kan zijn, Indien nodig kunt u contact opnemen met de aangrenzende camping voor hulp, Een rustige locatie met een grasrijke omgeving, het is een prima alternatief voor een camperplaats bij de haven, Absoluut een aanrader!
Onberispelijke, prachtig ontworpen camping met enigszins ouderwetse badkamers die nog steeds zeer goed onderhouden worden,
Een zeer rustige locatie met een prachtig uitzicht op de fjord. De oude stad ligt een stukje verderop, maar het is zeker de moeite waard om er heen te gaan. Het strand is in slechts 10 minuten te bereiken en je loopt ruim 50 meter het water in, dat naar beneden gaat tot kniehoogte is het water schoon en helder,
Fantastische centrale locatie,
Tijdens onze reis naar het noorden hebben we een nacht op deze camping doorgebracht. De weide achterin bood voldoende ruimte voor onze tenten en het washok was goed onderhouden. Daarnaast is er een leuke speeltuin voor kinderen. De prijs was redelijk met iets minder dan € 10,- per nacht. Er zijn echter meer pittoreske locaties langs de Oostzee.
Deze camping is geweldig, Het personeel is erg vriendelijk en gastvrij, De kampeerplaatsen zijn ruim en voorzien van elektriciteit, De badkamers zijn erg schoon en goed onderhouden, Er is ook een gemeenschappelijke keuken beschikbaar met een koelkast, kookplaten, magnetron en oven, Je kunt zelfs vers brood bestellen!
Deze plek is geweldig, de douche en het toilet zijn perfect en de ruimtes zijn ruim. Het ligt op korte afstand van de stad met een prachtig strand en er is een leuk centrum in de stad.
Mooi campingcomplex aan de rand van de stad, met een klein hotel en diverse soorten hutten, Mijn hut was erg schoon, fris en niet muf, Goed uitgerust, alles wat je nodig hebt, Als je wilt, kun je ontbijten in het hotel of broodjes bestellen bij de bakker, Zeer vriendelijk personeel bij de receptie, ze spreken bijna allemaal Duits, Het strand is te voet in 15 minuten te bereiken, de stad in 30 minuten, Het enige negatieve punt: de tv ontvangt slechts 5 Deense zenders, Anders was alles perfect!
We hebben een geweldig verblijf gehad in het hostelgedeelte. Hoewel de kamers niet erg ruim zijn, is het erg handig dat elke kamer een badkamer heeft. We hebben genoten van de gemeenschappelijke ruimte waar we konden ontspannen en kletsen met andere gasten. We hebben geen keuken gevonden, maar er was een kleine ruimte om koffie te zetten. Bovendien was er genoeg zitgelegenheid buiten.
Fantastisch en brandschoon - geweldige plek! We komen zeker terug!
Heerlijke en comfortabele plek, Gunstig gelegen in de buurt van de stad en de kust, Ons verblijf in de schone en goed uitgeruste hut met een keuken en tv was geweldig, Onze harige vrienden hebben het ook erg naar hun zin gehad! Het was kalm en sereen tijdens de nacht, We zouden zeker nog een keer terugkomen,
Eenvoudige camping met een ongebruikelijke indeling en wasfaciliteiten. Het personeel bij de receptie was zeer gastvrij.
De accommodatie is erg schoon, maar de matrassen zouden comfortabeler kunnen zijn, De ramen in de kamers gingen te gemakkelijk open, Het ontbijt was vrij eenvoudig, maar de sanitaire voorzieningen waren uitstekend en brandschoon, Er is een handige parkeerplaats direct voor de accommodatie, Het personeel was vriendelijk, hoewel er maar drie tv-kanalen waren, allemaal in het Deens,
We bezochten de standplaats, die prima in orde was en selfservice bood via een betaalautomaat. De standplaats ligt net voor de camping zelf, met mooie groene gazons en een extra vergoeding voor het servicehuis. De camping ligt dicht bij de zwemgebieden en de gemeenschap, evenals de snelweg.
Een rustige plek met een geweldig uitzicht op de fjord. De oude stad ligt een stukje verderop, maar het is de moeite waard om er heen te gaan. Het strand ligt op 10 minuten lopen en je kunt 50 meter het water in lopen, dat is maximaal de knie, het water is kristalhelder,