Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

charmant vakantiehuis in Maheri F-47010REH-1

5 Personen
2 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €1116 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Smaakvol ingericht vakantiehuis in traditioneel Kretenzische stijl met schilderachtig uitzicht op de zee en het omliggende berglandschap. Een binnenplaats en een uitkijkterras met een verwarmde jacuzzi zorgen voor ontspannende uurtjes buitenshuis. Het moderne, stijlvolle interieur maakt indruk met een smaakvolle mix van sfeervolle meubels en woonaccessoires in warme kleuren en traditionele elementen zoals natuurstenen muren met ronde bogen. Het kleine dorpje Maheri wordt beschouwd als een van de best bewaarde dorpen op Kreta en is een ideaal startpunt voor wandelingen en excursies.

Extra's inbegrepen:
Welkomstpakket
Tussentijdse schoonmaak tweemaal per week inbegrepen

De milieubelasting bedraagt van maart tot en met oktober EUR 10,00 per dag en van november tot en met februari EUR 4,00 per dag.

Activiteiten in de buurt: In het dorp is een klein stenen theater voor ongeveer 500 personen met comfortabele zitplaatsen, waar in de zomer verschillende culturele evenementen plaatsvinden

Mobiliteit: Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit

woonkamer
1-pers. slaapbank
TV
DVD-speler
CD-speler
open keuken
kachel
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
slaapkamer
2x 1-pers. bed
TV
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
ligbad
toilet
badkamer
ligbad
toilet
Algemeen
grill, bubbelbad, , wasmachine, balkon, patio, airconditioning, terras, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, ligstoelen, parasol, strijkplank, babybedje(free)
Afvalheffing
Inclusief
Babybedje
Babybedje - bij de prijs inbegrepen
Beddengoed
beddengoed set - bij de prijs inbegrepen (2x per week)
Eindschoonmaak
Inclusief
Elektriciteit
Inclusief
Water
water - bij de prijs inbegrepen
Huisdieren
Niet toegestaan
Airconditioning
Inclusief
Wifi
Gratis
- Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs.
- Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.
J
Verblijf van 19 oktober 2012 tot 28 oktober 2012
31 oktober 2012

Het huis is zeer goed onderhouden en modern, de eigenares is zeer behulpzaam en zorgt voor het welzijn van de gasten, het huis ligt erg rustig in een klein dorpje op de berg, er is een prachtig uitzicht vanaf het dakterras, we zou hier op elk moment terugkomen,

Rüdiger
Verblijf van 8 juni 2012 tot 22 juni 2012
25 juni 2012

We vonden een mooie, smaakvol ingerichte

Linda
Verblijf van 7 mei 2011 tot 14 mei 2011
17 mei 2011

Gelegen in een idyllisch bergdorpje vindt u hier rust en ontspanning.Het huis is van alle gemakken voorzien, perfect