Luxe sfeervol ingerichte villa met afwasmachine, zee op 800m 13-08158-FR1
Beschrijving
Op villapark Les Jardins des Sables d'Olonne kies je uit 5 typen grote, luxe en sfeervol ingerichte gelijkvloerse villa’s. Er is een grote woonkamer en er is een compleet uitgevoerde open keuken. Je kijkt uit op je terras met privézwembad en tuinmeubilair. Je hebt een eigen parkeerplaats en een wasmachine.
Het vakantiepark biedt de volgende villa's:
Villa Acacia - Villa zonder zwembad voor 4 personen(FR-85180-09)
Villa Acacia - Vrijstaande villa met zwembad voor 6 personen (FR-85180-19)
Villa Sequoia - Grote vrijstaande villa met zwembad voor 8 personen (FR-85180-21)
Villa Sophora VIP - Luxe villa met zwembad voor 6 personen (FR-85180-13)
Villa Sophora - Grote vrijstaande villa zwembad voor 8 personen (FR-85180-20)
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Volgens de richtlijnen van de overheid worden er diverse extra maatregelen genomen op de vakantieparken. Hiermee beschermt men uw goede gezondheid en veiligheid. Op vakantieparken waar faciliteiten als animatie, kidsclub, zwembad, wellness en restaurants aanwezig zijn,kunnen aangepaste openingstijden en regels van toepassing zijn. Ook kunnen deze faciliteiten nog gesloten blijven. Zodra het volgens de adviezen van de overheid mogelijk is, worden de faciliteiten weer geopend.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 500
- Eindschoonmaak
- € 139
- Huisdieren
- max. 1; € 10/nacht (huisdieren dienen via het customer contact center te worden aangevraagd)
- Bedlinnen
- € 50,- (pakket , € 25 p.p./verblijf (bedden opgemaakt bij aankomst))
- Badlinnen
- inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Wifi
- gratis (op een openbare locatie op het terrein)
- Toeristenbelasting
- € 30,80 (€ 2,20/persoon/nacht (indicatie))
- Ontbijt
- € 168,- (€ 12/persoon/nacht)
- Kinderbed
- € 6/nacht (op aanvraag)
- Kinderstoel
- € 6/nacht (op aanvraag)
- Verwarmen zwembad
- € 20/nacht
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Comfortabele accommodatie maar onaangename verrassing het zwembad was niet bruikbaar Alle groene pomp pb Niet normaal voor dit soort service.
het huis met zwembad was heerlijk. door het slechte weer hebben we veel buiten het park ondernomen. Wel is er veel te doen voor wat jongere kinderen.
Van 30-8-14 t/m 6-9-14 genoten wij van een schitterende vakantie op Bungalowpark Les Jardins du Château d'Olonne te Frankrijk. Ons reisgezelschap omvatte 4 volwassenen en 2 kinderen. De zeer luxe bungalow (nr. 70) bevatte alles wat nodig was om hier zorgeloos in alle luxe een ontspannen week te hebben! Het privezwembad maakte dit alles helemaal af!! Ik zou zeker nog eens terugkeren indien mogelijk! Minpunt in dit geval was de forse onverwachtte nahefing van de zwembadverwarming a. Euro 126,- Dit was niet door Belvilla aangegeven als 'kosten ter plaatse te voldoen', en wilde we eigenlijk ook niet gebruiken. Overigens bleek deze ook niet naar behoren te werken, en zwembadwater werd niet verwarmd tot de beloofde 28graden. (bij de overige villa's was dit wel het geval). Verder is de afstand tot het strand ook niet reeel. Direct aan zee is namelijk geen strand maar ruige rotsen. Het dichtst bijzijnde strand was in sables d'Olonne (ca. 2 km.) en is te voet onmogelijk te doen, dus altijd met de auto.