Nationalpark Chalet Malhamhorn 269-1475-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit zeer luxe, vrijstaande chalet dat u geheel alleen bewoond, is bij uitstek geschikt voor samenreizende groepen die wel samen willen kunnen verblijven, maar ook behoefte hebben aan privacy. In dit fantastische chalet kan het beide! Het bestaat namelijk uit twee volledig en compleet ingerichte zeer luxe appartementen. De appartementen hebben beide een eigen ingang, maar via een trap langs het chalet bereikt u eenvoudig beide voordeuren.
Doordat het chalet tegen een helling is gebouwd, bevindt de entree van het bovenste appartement zich op de begane grond. U bereikt het andere appartement, dat een verdieping lager ligt, dus via een trap. Hier beschikt u over een fijne woonkamer, een compleet ingerichte open keuken, twee slaapkamers en een badkamer. Buiten vindt u er een terras. De grote woning beslaat twee etages, met beneden de sfeervolle woonkamer en complete open keuken. U vindt hier tevens de fijne sauna, een badkamer, de skiberging met skischoenwarmer en toegang tot het gezellige terras met terrasheater. Op de bovenste verdieping beschikt u over drie slaapkamers, waarvan één met een badkamer ensuite, een aparte badkamer en een berging met wasmachine en -droger. Vanuit twee van de slaapkamers heeft u toegang tot het balkon.
Vanwege de ligging op het zuiden, heeft u vanuit beide appartementen en vanaf de balkons en terrassen veel zon en een prachtig uitzicht over het dal en de omliggende bergwereld. Er is tuinmeubilair aanwezig en u heeft bij het chalet drie parkeerplekken, waarvan twee overdekt.
In totaal beschikt u dus over vijf slaapkamers en vier badkamers. Fijne vakantie!
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op skihuur bij Sport 2000 Herzog in Bramberg & Neukirchen
Parkeerplaatsen 3
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Kenmerken
toilet
TV
open haard
waterkoker
koffiezetapparaat (filtermaling)
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
douche
wastafel
sauna
skischoenverwarmers
2-pers. bed
2-pers. bed
stapelbed
2-pers. bed
douche
wastafel
toilet
douche
wastafel
toilet
wasdroger
wasmachine
TV
waterkoker
koffiezetapparaat (filtermaling)
oven
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed
stapelbed
ligbad
douche
wastafel
toilet
carport, Internettoegang, tuinmeubilair, parking, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, natuurlijke zwemvijver)
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.