4 persoons vakantie huis in Glesborg 85385-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Bønnerup Strand Ferienspaß für die ganze Familie Die Neuheit des Jahres, das Feriencenter Bønnerup Strand, liegt bei einem kleinen, idyllischen Fischerort auf Norddjurs - nur eine knappe Autostunde von Aarhus entfernt. Das Feriencenter liegt nur etwa 200 m von einem kinderfreundlichen Strand entfernt und nahe eines Waldgebietes. Die Kinder können sich im Swimmingpool oder Spielraum des Feriencenters austoben, auf den Trampolinen hüpfen oder sich und den Rest der Familie beim Tischtennis, Billard oder Minigolf herausfordern. Entspannung finden Sie im Dampfbad, Whirlpool oder in der Sauna. Die Lage des Feriencenters ist ideal, wenn Sie die zahlreichen Attraktionen des Gebiets entdecken wollen. Besuchen Sie z.B. das Djurs Sommerland, den Ree Park oder das Kattegatcenter. Djursland hat alles, was das Herz an Vergnügungen oder Sehenswürdigkeiten begehrt, und ein Besuch ist selten ausreichend, um alles zu erleben. Pro Haustier (Anmeldung erforderlich): 275 DKK/Aufenthalt
Kenmerken
, verwarming (CV), terras
Bijkomende kosten
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Water
- DKK 100/m3
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Bedlinnen
- Zelf meenemen
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Ook al ligt de speeltuin e.d. "in het midden" van het hotel, het is er relatief rustig!
Onderhoud van de buitenruimtes
Gezellig appartement en buurt dichtbij de haven
Goede faciliteiten, Niet te veel mensen buiten het seizoen, Goede service,
Leuke kleine appartementen (we verbleven in E107) die schoon en netjes waren en alles hadden wat we nodig hadden. / Er zijn zowel binnen als buiten activiteiten, maar omdat we plannen hadden voor Djurs, hebben we er niet veel gebruik van gemaakt. / Ik was in de spa in de hoop een warme spa-ervaring te krijgen, maar ik denk dat het koud was in het zwembad en dat het niet beter werd door naar de spa te gaan. Een ander stel dat met mij was meegekomen, stond meteen op vanwege de kou. / Ik zat in het Turkse stoombad, het was de enige plek die warm was. Misschien moet je overwegen om deze activiteiten niet in de wintermaanden aan te bieden als je het niet kunt veroorloven om het goed te verwarmen. / We zagen dat het restaurant open was en een kerstlunch aanbood, etc., maar moesten eten met de familie die we bezochten, dus geen ervaring hiermee.
Locatie en faciliteiten, goede service
Een heerlijke, op een binnenplaats lijkende activiteitenruimte met directe toegang vanaf het terras van het appartement. Ideaal en gemakkelijk als je even wilt ontsnappen aan de speeltuin, het voetbalveld of de minigolfbaan.
Ligging ten opzichte van het strand en de haven, de faciliteiten in het centrum,
De grote zandbak, trampolines, het binnenzwembad, toen het weer tegenviel en we het buitenbad niet konden gebruiken, / De kinderkamer in de kelder van het vakantiecentrum lijkt erg vervallen, / Het eerste appartement dat we kregen stonk vreselijk en we konden de stank niet verdragen, wat gelukkig door het vriendelijke personeel werd opgelost op een manier die mogelijk was in een volgeboekte periode,
Het was een korte afstand naar de zee en de natuur