Villa in Sandberghe met Sauna en Comfort 14-6045-NL1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Alle vakantiehuizen op Vakantiepark Sandberghe hebben alle een eigen identiteit. De landelijke uitstraling die de accommodaties hebben passen perfect in de schitterende omgeving.
Er zijn verschillende 6-pers. vakantiehuizen welke alle kenmerken hebben van volwaardige woonhuizen:
De Comfort Boerderij (NL-5406-12) is verre van standaard. De bijzondere, moderne inrichting draagt bij aan een speciale sfeer. Uiteraard is dit type ook van alle hedendaagse gemakken voorzien.
Het type Extra Luxe Villa (NL-5406-13) is een speels ingedeelde accommodatie waarbij de keuken het middelpunt is. Het zal je aan niets ontbreken. Zo zijn er twee badkamers, beschikt elke slaapkamer over een t.v. en kun je op de eerste etage gebruik maken van de sauna.
De Basis Boerderij (NL-5406-15) voorziet in de meeste hedendaagse behoeftes.
De Luxe Villa (NL-5406-16) is een zeer mooie villa waarbij rekening is gehouden met twee belangrijke aspecten; ruimte en comfort!
Het vakantiepark biedt ook nog een gelijkvloerse, 4-pers. bungalow aan (NL-5406-14). Ook deze accommodatie is, net als alle andere, zeer sfeervol ingericht en u zult zich er direct thuis voelen.
Alle types beschikken over minimaal één parkeerplaats en een heerlijk terras met tuinmeubilair.
Extra informatie
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Kenmerken
TV (kabel)
open haard
DVD-speler
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
bad of douche
wastafel
toilet
verwarming (CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten)
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 2; € 5,50/dier/nacht
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Ik vond de gezellige sfeer erg fijn, super ruim en schoon, en de gastheer was erg aardig, perfect voor een weekendtrip met vrienden
Ik vond de artistieke touch in de decoratie van het huis geweldig, het voelde erg warm en gastvrij, de locatie was rustig, wat een groot pluspunt was voor ontspanning
Ik hield van de artistieke touch in de decoratie van het huis, Het voelde erg warm en uitnodigend aan, De locatie was rustig, wat een groot pluspunt was voor ontspanning
Ruim met een schattig interieur, De sauna is een hele ervaring, Geweldige plek voor gezinsuitjes, alles wat je nodig hebt is hier, Geen grap, het was geweldig!
Er hangt een vieze zure lucht in het huisje. De schoonmaak laat te wensen over (veel haren en pluisjes van vorige bewoners op de vloer, meubels en onder het bed. De matrassen stonken. Eten bij restaurant on site was beneden pijl. Slaapkamers zeer klein. Huisje op zich is verder prima en van alles voorzien. Ligging is goed met mooie omgeving waar meer keuze is te vinden aan restaurants en supermarkten
de omgeving van het vakantiehuis was heel mooi helaas niet gewandeld door het slechte weer. De aankomst was erg gezellig ondanks het feit dat de receptie van het park verbouwd werd .
Aankomst, accommodatie en omgeving was oke
Ruim en goed uitgerust! We waren een gezin van zes personen en vonden alles wat we nodig hadden, De kinderen hielden van het tuingebied om te spelen, We zouden zeker terugkomen!
We hebben van ons verblijf genoten, maar het weer werkte niet mee, De bungalow was gezellig en bood een goede toevluchtsoord toen het regende, Over het geheel genomen een mooie ervaring
Schoon, comfortabel en ruim, De WiFi werkte goed, wat een pluspunt voor ons was, Een geweldige basis voor onze avonturen in de omgeving!
De Extra Luxury Villa was een droom! De sauna was een mooie aanvulling na een lange dag van verkenning, Het was moeilijk om te vertrekken!
Schoon, comfortabel en precies wat we nodig hadden, Wi-Fi was solide en het tuingebied is leuk om buiten te hangen, 10/10 zou aanbevelen
Een charmante plek om te ontspannen, Het interieur was uniek en uitnodigend, We waardeerden de netheid en hoe goed alles onderhouden was
Leuke accommodatie in een prachtige omgeving.
De locatie was sereen en het interieur was prachtig ingericht, Ideaal voor een ontspannende retraite, en we waardeerden de WiFi voor het plannen van onze excursies
Het huis voelde als thuiskomen. Van alle gemakken voorzien. Eerst een kop koffie en de benen omhoog.
Zeer mooie bungalow, perfect gelegen om van schilderachtige wandelingen te genieten, De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden tijdens ons verblijf
Accommodatie was goed, prettige inrichting. Wel jammer dat de slaapkamers boven wat primitief waren en dat er geen toilet boven was (wel twee beneden). Het park is heel erg kindvriendelijk en voor rustzoekers wat minder geschikt (kinderpartijtje met langdurig gillende kinderen 's middags zodat buitenzitten minder fijn was, disco 's tot 1 uur 's nachts waarvan de dreun in het huisje hoorbaar was). Wel een mooi ruim huis, met een prettig terras en een prachtige omgeving. Ontvangst was niet goed geregeld maar de eigenaar deed wel moeite om dit goed te maken.