Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Gerestylede villa met sauna, in gezellig Domburg 75-7534-NL1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €610 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze geschakelde, gerestylede villa ligt op vakantiepark Buitenhof Domburg, op slechts 1 km van het heerlijke Noordzeestrand, in de gezellige badplaats Domburg.

De villa is comfortabel ingericht. Op de begane grond vindt u een woonkamer met tv en een open keuken met onder andere een magnetron en een vaatwasser. Tevens is er een tweepersoonsslaapkamer met een eigen badkamer met douche of bad. In de hal vindt u een apart toilet. Op de eerste verdieping bevinden zich nog drie tweepersoonsslaapkamers. Alle bedden zijn eenpersoons boxspringbedden, die al dan niet voor 2 personen kunnen worden opgemaakt. Tevens is er een badkamer met douche en een traditionele sauna.

Buiten beschikt u over een fijne tuin met terras en tuinmeubilair. Bij de villa is parkeergelegenheid voor één auto.

Op vakantiepark Buitenhof Domburg zijn diverse typen villa's te boeken voor zes tot zestien personen.

Graag informeren wij u over de volgende informatie. Wilt u deze op uw website plaatsen. Vanwege onderhoudswerkzaamheden is het zwembad op Hof Domburg/Buitenhof/Wijngaerde/Bos&Duin gesloten van 12.02.25 t/m 14.02.25. U bent van harte welkom om te komen zwemmen in het zwembad op Roompot Beach Resort.

Parterre
hal
toilet
woonkamer
TV
open keuken
waterkoker
koffiezetapparaat (filtermaling)

combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
bad of douche

wastafel
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
badkamer
douche
sauna

wastafel

toilet
overloop
Algemeen
berging, terras, tuin, tuinmeubilair, zwembad (gedeeld met andere gasten)
Borgsom
€ 65 terug 14 dagen na vertrek
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf
Keukenlinnen
Mogelijkheid tot huren, € 8,95/verblijf
Kinderbed
€ 9/verblijf
Kinderstoel
€ 9/verblijf
Linnengoed
Bedden opgemaakt bij aankomst € 7,25 p.p.
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Teun Verkaik
Verblijf van 28 augustus 2023 tot 4 september 2023
31 augustus 2023

Mooi huis en toch op loopafstand strand en centrum