Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Mooi huis met balkon 51-1688-AT1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

“Welkom in ons exclusieve chalet, direct aan de skipistes gelegen en met ongeëvenaard comfort en luxe voor uw alpine avontuur. Het vakantiehuis biedt 70 m² stijlvolle woonruimte voor maximaal 5 personen en beschikt over diverse hoogwaardige voorzieningen, waaronder een laadstation voor elektrische voertuigen en een rustgevende infraroodsauna.

Ons Chalet Kreischberg ligt in St. Georgen ob Murau, Murau-Murtal, Stiermarken, op een toplocatie direct bij het dalstation Kreischberg en biedt directe toegang tot skigebieden en buitenactiviteiten. Bij uw verblijf is de Murau-Murtal GästeCard (zomer) inbegrepen, waarmee u ter plaatse van extra voordelen geniet.

Ontspan in de ruime woon-/eetkamer, die is voorzien van een comfortabele zithoek en een flatscreen-tv. De open keuken is volledig uitgerust met een keramische kookplaat, oven, vaatwasser en koelkast met vriesvak en laat niets te wensen over. Essentieel kookgerei, bestek, broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat zijn eveneens aanwezig. Om een vlotte aankomst te garanderen, is er een kleine startersset beschikbaar, die vaatwastabletten, afwasmiddel, een spons, vuilniszakken, schoonmaakmiddelen en een theedoek bevat. Blijf verbonden dankzij gratis WiFi en geniet van satelliettelevisie tijdens uw hele verblijf.

Het chalet beschikt over twee prachtig ingerichte slaapkamers met tweepersoonsbed en een derde slaapkamer met stapelbedden, waardoor het ideaal is voor gezinnen of groepen. De badkamer is voorzien van een ligbad en een toilet. Voor uw gemak is er ook een haardroger aanwezig.

Ervaar de perfecte combinatie van luxe, comfort en een adembenemend uitzicht op de Alpen in ons uitzonderlijke chalet. "

Parterre
hal
woonkamer
TV (satelliet)
radio

CD-speler

gashaard
open keuken
waterkoker
broodrooster

fornuis (keramisch)

koffiezetapparaat (filtermaling)

oven

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

toilet
Internettoegang
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
stapelbed
badkamer
ligbad
douche

infraroodsauna

wastafel

haardroger
Algemeen
verwarming (elektrisch, CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, kinderstoel, Droogkamer
Huisdieren
Niet toegestaan
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Ms Brenda Homans
Verblijf van 23 februari 2019 tot 2 maart 2019
5 maart 2019

We kwamen wat vroeger aan maar kregen al de sleutel van ons huisje. De bedden waren opgemaakt en voldoende handdoeken lagen klaar. Huis was ook al op temperatuur, dat is fijn binnenkomen. Rondom het huisje lag geen sneeuw. De wegen waren modderpoelen met grote plassen. Huisjes staan dicht opelkaar Elke ochtend en avond werden we getrakteerd op onze blote buren die van de jacuzzi gebruikmaakten ,links ,rechts van ons huis. De , heel drukke, skilift ligt op loopafstand.skischoenen ed moeten in de hal van het huisje staan. Buiten is een kast waar je je skies kan plaatsen. Het huisje wordt verwarmd met een vrijstaande gaskachel . De buitenkant wordt erg warm. Boven is het al snel te warm vooral in kleine kamertje met stapelbed.hier is ook geen kastruimte

Mr Ron Brink
Verblijf van 22 december 2018 tot 29 december 2018
4 januari 2019

Geweldige accomodatie vlak bij de piste.

Ms Greet van Weenen
Verblijf van 31 juli 2016 tot 7 augustus 2016
15 augustus 2016

Prima huisje, super mooie omgeving

Ms Greta Cordijn
Verblijf van 11 juli 2016 tot 20 juli 2016
23 juli 2016

Leuke chalet, Spijtig dat bij de indeling van het park enkel rekening is gehouden voor winter sport liefhebbers. de chalets staan dicht op elkaar en bieden hierdoor weinig privacy.