Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Heerlijk vakantiehuis met bubbelbad 86-4244-NL1

8 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €1405 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Welkom in dit netjes ingerichte halfvrijstaande vakantiehuis in het prachtige Zeeland, perfect ontworpen voor maximaal vijf gasten verdeeld over drie comfortabele slaapkamers. Op de begane grond vindt u een mooie woonkamer met een open keuken en een gezellige zithoek, wat een warme en uitnodigende sfeer creëert om te ontspannen. De grote eettafel biedt voldoende ruimte voor iedereen om samen te komen en samen te eten. De badkamer is gunstig gelegen op de eerste verdieping en is gemakkelijk toegankelijk vanuit alle slaapkamers. Op heerlijke dagen opent u de tuindeuren om een ruime tuin te onthullen, compleet met een terras en tuinmeubilair, ideaal om te genieten van de frisse lucht en de zon. Dit charmante vakantiehuis is het perfecte toevluchtsoord voor gezinnen of vrienden die de schilderachtige omgeving van Zeeland willen verkennen en tegelijkertijd willen genieten van comfort en gemak. Ervaar de ideale mix van ontspanning en avontuur in dit heerlijke uitje!

Parterre
hal
toilet
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV
open keuken
kookplaat (elektrisch)
koffiezetapparaat

combimagnetron

afwasmachine

koelkast (+ vriesvak)
badkamer
ligbad
wastafel
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
2-pers. bed
badkamer
douche
sauna

wastafel

toilet
overloop
Algemeen
berging, bubbelbad (privé, buiten, tegen betaling), wasmachine, verwarming (CV), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking
Towel package
€ 5,50 /person
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 9,95 p.p./verblijf
bubbelbad
Included
Child's bed
€ 7,50 per unit/stay
Keukenlinnen
Mogelijkheid tot huren, € 4,50/verblijf
Kinderbed
€ 5/verblijf
Kinderstoel
€ 7,50/verblijf
Kitchen towel package
€ 5,50 /stay
Linnengoed
Extra bedlinnen wissel € 9,95 p.p.
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
meyer
Verblijf van 27 juni 2026 tot 1 juli 2026
4 juli 2026

Voor die prijs is een goed uitgeruste keuken een prima aanbod! De nabijheid van bezienswaardigheden maakte het helemaal perfect.

Stubertz
Verblijf van 7 juni 2026 tot 10 juni 2026
13 juni 2026

Ik zou zo weer boeken. De douche had een goede waterdruk en voelde altijd verfrissend aan na een lange dag Zeeland verkennen. De comfortabele bedden in het hele huis droegen bij aan de aangename sfeer.

Six
Verblijf van 16 mei 2026 tot 17 mei 2026
20 mei 2026

Het terras met uitzicht op de tuin is heerlijk voor een kopje koffie in de ochtend. Alles voelde schoon en netjes aan toen we aankwamen, het voldeed prima aan de verwachtingen als tussenstop.

Anienkova
Verblijf van 27 april 2026 tot 29 april 2026
2 mei 2026

De kamer had alles wat nodig was voor een aangenaam verblijf. De keukenapparatuur werkte goed, waardoor maaltijden snel bereid konden worden. Ik heb heerlijk geslapen, zonder gestoord te worden gedurende de nacht.

van der Veer
Verblijf van 15 april 2026 tot 17 april 2026
20 april 2026

Werktrip met collega's voor twee nachten verliep hier vlekkeloos. Goed Wi-Fi-signaal hielp me om gemakkelijk bij te blijven met taken tussen de uitjes door.