Knusse cottage met zwembad in Subirats, Spanje 02-93780-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Mooi huis met twee accommodaties voor 8 personen, erg gezellig en ingericht met landelijke stijl, gelegen in een fantastische wijnmakerij, de woning is ideaal voor twee gezinnen met een mooie tuin, een overdekte plek en een lekkere barbecue, perfect om een speciale avond te genieten. De twee accommodaties zijn compleet ingericht en respecteren de privacy met de andere gasten. Het mooie zwembad, voetbalveld, tuinen en een speeltuin met tafeltennis en tafelvoetbal zal uw familie genieten van een zeer een aangenaam verblijf.
Subirats wordt omringd door wijngaarden en biedt een speciale rust, slechts 4 km. van Sant Sadurni d'Anoia, stad beschouwd als de hoofdstad van de Cava, vindt u alle nodige diensten, zodat u tijdens de vakantie niets kan missen. Gedurende de maand september in volle oogst de klanten worden uitgenodigd om deel te nemen aan deze onvergetelijke ervaring.
Extra informatie
De accommodatie bestaat uit meerdere gastenverblijven
Kenmerken
TV
eettafel (8 personen)
open haard
broodrooster
fornuis
koffiezetapparaat
oven
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
1-pers. vouwbed
twijfelaar
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
TV
open haard
eettafel
broodrooster
fornuis
oven
magnetron
koel-/vriescombinatie
stapelbed
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
verwarming (CV), terras (overdekt), tuin (omheind), tuinmeubilair, BBQ (houtskool), zwembad (gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m.), speeltoestellen, tafeltennistafel, tafelvoetbal, fietsen beschikbaar (tegen betaling)
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Tof huisje,niet heel groot. Leuk zwembad,terras en speelplein. Wel heel warm om te slapen.Mooie uitzichten. Fantastische gastheer. In Sadurni,4km verder vind je alle nodige winkels. Barcelona,Montserrat,Sitges,Taragona zijn zeker de moeite waard om te bezoeken.
Prima locatie, midden in prachtige wijnvelden, dichtbij de kust en leuke badplaats Sitges, leuke uitstapjes naar Montserrat en natuurlijk Barcelona. Fantastisch ruim en goed verwarmd zwembad en leuke spel en sportmogelijkheden (voetbal, basketbal, tafeltennis, tafelvoetbal). Leuk appartement op de 1e verdieping. Jammer dat de (gedeelde) tuin ommuurd was zodat je geen enkel uitzicht had vanuit de tuin. Warm welkom door de eigenaar Ramon.
Een fantastisch huis met een prachtig zwembad. Zeer gastvrij ontvangen. Het huis was goed ingericht en alles was heel netjes. De plek is zeer geschikt om leuke uitjes te maken in de omgeving. Ligt dichtbij een drukke weg en spoorlijn.