Leuk chalet met bubbelbad 107-1688-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
"Welkom bij uw ultieme alpine toevluchtsoord! Dit exclusieve chalet van 100 m² biedt comfortabel plaats aan maximaal 8 gasten en is perfect ontworpen voor een luxe en ontspannen verblijf. Met drie prachtig ingerichte slaapkamers met tweepersoonsbedden en een extra slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, biedt dit chalet voldoende ruimte voor iedereen. Het beschikt over twee moderne badkamers, elk uitgerust met een douche of een bubbelbad binnen en is voorzien van een haardroger voor uw gemak.
Gelegen op een toplocatie bij het Kreischberg Valley Station, biedt dit chalet gemakkelijke toegang tot zowel winter- als zomeractiviteiten. Bovendien ontvangt u met de Murau-Murtal GuestCard inbegrepen speciale voordelen en kortingen gedurende uw verblijf. Of u nu hier bent om te skiën, wandelen of gewoon om te ontspannen, dit chalet is de perfecte uitvalsbasis voor uw alpinevakantie.
De ruime woon-eetkamer is ideaal om te ontspannen na een dag vol avontuur. Ontspan in de gezellige zithoek of geniet van uw favoriete programma's op de flatscreen-tv. De open keuken is volledig uitgerust met alles wat u nodig hebt, inclusief bestek, kookgerei, een keramische kookplaat, oven, vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Extra voorzieningen zoals een broodrooster, waterkoker en koffiezetapparaat zijn ook aanwezig. Om uw verblijf goed te beginnen, staat er bij aankomst een kleine startersset klaar met vaatwastabletten, afwasmiddel (monster), spons, vuilniszakken, schoonmaakmiddelen en een theedoek. Blijf verbonden met gratis wifi en geniet van een breed scala aan kanalen op satelliet-tv.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Kenmerken
TV (satelliet)
DVD-speler
gashaard
waterkoker
broodrooster
fornuis (keramisch)
koffiezetapparaat (espresso, filtermaling)
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
douche
infraroodsauna
wastafel
haardroger
2-pers. bed
2-pers. bed
2-pers. bed
2x 1-pers. bed
bubbelbad
douche
wastafel
toilet
bubbelbad, berging, grill, hottub, wasmachine, verwarming (elektrisch, CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, Droogkamer
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
accommodatie was super schoon en erg netjes