Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Luxe lodge met dakterras in Gulpen 40-1726-NL1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
€1654,48 €1180,71
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze moderne, met hout afgewerkte lodge in Resort Gulpen, verscholen in het weelderige landschap van Zuid-Limburg, biedt een rustig en schilderachtig toevluchtsoord voor gezinnen, vrienden en viervoeters. Het ontwerp, verdeeld over drie verdiepingen, is zowel gezellig als eigentijds. De begane grond verwelkomt u met een luchtige leefruimte, een smart-tv en een volledig uitgeruste keuken met een vaatwasser, een koelkast met vriesvak en een Nespresso-apparaat. Stap uw eigen tuin in en geniet van een maaltijd in de buitenlucht op het zonnige terras of kom tot rust op het dakterras, de verborgen parel van de lodge met een panoramisch uitzicht op de heuvels.

Met drie ruime slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen kan iedereen zijn eigen plekje vinden. Een strakke badkamer met inloopdouche en twee aparte toiletten maken uw verblijf nog comfortabeler. Of u nu 's ochtends in de zon op het dakterras van uw koffie nipt of bij zonsondergang geniet van een glas wijn, deze lodge biedt de perfecte combinatie van comfort binnenshuis en buitenleven. Ook uw hond zal zich hier meteen thuis voelen, met voldoende ruimte om rond te rennen en uit te rusten.

De Limburgse heuvels zijn gemaakt om te wandelen – met honden aan de leiband! Verken de paden van de Gulpenerberg of dwaal door de groene valleien van Gerendal, beide op slechts enkele minuten afstand. Veel lokale eetgelegenheden, zoals Brasserie Amuseer of Gulpener Bierbrouwerij, verwelkomen honden met open armen en waterbakken. Na een wandeling kunt u een hapje eten op een zonnig terras terwijl uw hond aan uw voeten rust. Resort Gulpen is meer dan alleen een plek om te verblijven – het is een uitvalsbasis voor avontuur, samenzijn en kwispelende vreugde.

Parterre
woonkamer
TV (smart TV)
verwarming (vloerverwarming)
open keuken
waterkoker
koffiezetapparaat (cups)

combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
badkamer
douche (inloopdouche)
wastafel

verwarming (vloerverwarming)
overloop
toilet
dakterras
tuinmeubilair
Op de 2e etage
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
Algemeen
terras, tuin, tuinmeubilair
Huisdieren
Max. 2; € 6/dier/nacht (Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven)
Bedlinnen
Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed
gratis (op aanvraag)
Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 90e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 90e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Hussain
Verblijf van 9 april 2026 tot 13 april 2026
16 april 2026

Een heerlijk verblijf in Zuid-Limburg! De tuin was een leuke extra en we hebben genoten van het dineren op het terras. De combimagnetron in de keuken was handig voor snelle maaltijden. Al met al een prettige en praktische ervaring.

Wong
Verblijf van 27 maart 2026 tot 31 maart 2026
3 april 2026

Ons verblijf hier was fantastisch. De lodge is ruim en comfortabel, met alles wat we nodig hadden. De koelkast met vriesvak hield onze snacks koel en het koffiezetapparaat was 's ochtends een uitkomst. Een aanrader voor iedereen die de omgeving bezoekt.

Spoltmann
Verblijf van 6 maart 2026 tot 11 maart 2026
14 maart 2026

Een heerlijke plek om te verblijven! De lodge was schoon en goed onderhouden. We hebben genoten van het tuinmeubilair op het terras en vonden de keuken erg praktisch voor onze behoeften. Een goede uitvalsbasis om de omgeving te verkennen.

Sterley
Verblijf van 18 februari 2026 tot 19 februari 2026
22 februari 2026

We hebben een fantastisch verblijf gehad in de lodge! Het dakterras was onze favoriete plek voor een kop koffie in de ochtend en bood een adembenemend uitzicht op de Limburgse heuvels. De keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden heel gemakkelijk was. Een echte aanrader voor een gezinsvakantie!

Kainz
Verblijf van 31 januari 2026 tot 3 februari 2026
6 februari 2026

Deze plek is een pareltje! De privétuin en het terras zorgden voor een ontspannen avond. De smart-tv was een fijne bonus voor filmavonden. Perfect voor vrienden en familie.

Kiphard
Verblijf van 15 januari 2026 tot 18 januari 2026
21 januari 2026

Wat een prachtige plek! De lodge voelde als een tweede thuis. We waren erg blij met de vaatwasser en de gezellige woonkamer. Perfect om te ontspannen na een dag wandelen.

Dürr
Verblijf van 26 december 2025 tot 27 december 2025
30 december 2025

De lodge is gezellig en modern, perfect voor onze vriendengroep. We waren erg blij met de ruime slaapkamers en het gemak van twee badkamers. De woonkamer was een heerlijke plek om te ontspannen na een dag de nabijgelegen wandelpaden te hebben verkend.

Clementine Bezemer
Verblijf van 27 december 2025 tot 29 december 2025
30 december 2025

Mooi park fijn huisje

GUTIERREZ
Verblijf van 2 december 2025 tot 3 december 2025
6 december 2025

Precies wat we nodig hadden voor een weekendje weg! De lodge was goed ontworpen en we vonden de open keuken geweldig. De inloopdouche was heerlijk verfrissend na onze wandelingen. We komen zeker terug!

Moonen
Verblijf van 14 november 2025 tot 16 november 2025
19 november 2025

We hebben een geweldige tijd gehad bij Resort Gulpen, De slaapkamers waren comfortabel en het terras was perfect voor een drankje in de avond, De omliggende heuvels zijn prachtig en bieden geweldige wandelpaden,

Kumanova
Verblijf van 31 oktober 2025 tot 1 november 2025
4 november 2025

Al met al een fantastische ervaring. De lodge was ruim genoeg voor ons gezin en de twee aparte toiletten waren erg handig. We hebben genoten van onze tijd zowel binnen als buiten, vooral op het dakterras.

Mr Jean-Marc Mathy
Verblijf van 21 februari 2025 tot 23 februari 2025
23 februari 2025

Leuke plek, met aardige mensen. We hebben genoten van onze weekendje weg

Gonschorek
Verblijf van 26 januari 2025 tot 2 februari 2025
5 februari 2025

Prachtig vakantiehuis op een prachtig resort!

Gonschorek
Verblijf van 26 januari 2025 tot 2 februari 2025
5 februari 2025

Prachtig vakantiehuis in een prachtig resort!

Michel
Verblijf van 5 september 2024 tot 14 september 2024
17 september 2024

Alles was perfect, de accommodatie was precies zoals beschreven, we waren met z'n vijven en het paste perfect bij ons, een föhn was een nuttige toevoeging geweest, verder was alles echt aanwezig

Michel
Verblijf van 5 september 2024 tot 14 september 2024
17 september 2024

Alles was perfect, de accommodatie was precies zoals beschreven, We waren met z'n vijven en dat paste perfect, Een föhn zou een nuttige aanvulling zijn geweest, Verder was alles echt aanwezig,

PATINY
Verblijf van 18 augustus 2023 tot 30 augustus 2023
2 september 2023

Ons huurhuis was werkelijk fantastisch, het team was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, we zijn over het algemeen heel tevreden over ons bezoek!

PATINY
Verblijf van 18 augustus 2023 tot 30 augustus 2023
2 september 2023

Ons gehuurde huis was echt fantastisch, Het team was extreem vriendelijk en behulpzaam, We zijn over het algemeen erg blij met ons bezoek!

Sv
Verblijf van 25 maart 2023 tot 3 april 2023
6 april 2023

Prachtig vakantiehuis op een geweldig resort!

Sv
Verblijf van 25 maart 2023 tot 3 april 2023
6 april 2023

Mooie vakantiewoning in een geweldig resort!

Sellgren
Verblijf van 5 februari 2023 tot 16 februari 2023
19 februari 2023

Ons huurhuis was geweldig, het team was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, we zijn erg blij met onze tijd daar!

Sellgren
Verblijf van 5 februari 2023 tot 16 februari 2023
19 februari 2023

Ons gehuurde huis was geweldig, Het team was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, We zijn zeer tevreden met onze tijd daar!

Baier
Verblijf van 30 december 2022 tot 8 januari 2023
11 januari 2023

De woonkamer is te klein voor 6 personen

Hansen
Verblijf van 4 september 2022 tot 15 september 2022
18 september 2022

Geweldige accommodatie in een rustige omgeving met een schitterend uitzicht!

Hansen
Verblijf van 4 september 2022 tot 15 september 2022
18 september 2022

Fantastische accommodatie in een leuk gebied met een geweldig uitzicht!

Anneloes Van Der Schoot - de Jong
Verblijf van 26 augustus 2022 tot 28 augustus 2022
5 september 2022

Heerlijk verblijf gehad met 6 volwassenen. De huisjes zijn vrij nieuw en staan in een mooie bosrijke omgeving.

Aguas
Verblijf van 6 augustus 2022 tot 17 augustus 2022
20 augustus 2022

uitstekende accommodatie in een rustige omgeving

Benosmane
Verblijf van 7 december 2021 tot 14 december 2021
17 december 2021

Alles was perfect, de accommodatie was precies zoals beschreven, we waren met z'n vijven en alles paste perfect, een föhn zou handig zijn geweest, maar verder was alles aanwezig

Benosmane
Verblijf van 7 december 2021 tot 14 december 2021
17 december 2021

Alles was perfect, de accommodatie was precies zoals beschreven, We waren met z'n vijven en alles paste perfect, Een föhn zou handig zijn geweest, maar verder was alles aanwezig,

Christensen
Verblijf van 18 november 2021 tot 29 november 2021
2 december 2021

een uitstekende accommodatie in een prachtige omgeving

Christensen
Verblijf van 18 november 2021 tot 29 november 2021
2 december 2021

een uitstekende accommodatie in een prachtige omgeving

Robert Schuur
Verblijf van 2 september 2021 tot 5 september 2021
8 september 2021

Erg comfortabel huis met complete inrichting en inventaris, het park was nog niet volledig afgerond maar dat was gezien de recente overstromingen geen verassing. Vriendelijk en behulpzaam personeel, de mogelijkheid om zondag pas om 18:00 uit te checken was fantastisch.

Gerritsen
Verblijf van 7 april 2021 tot 15 april 2021
18 april 2021

Woonkamer is te klein voor zes personen

Glyngø
Verblijf van 10 februari 2021 tot 19 februari 2021
22 februari 2021

Hartelijke ontvangst en een fantastisch huis in een prachtige, natuurlijke omgeving

Glyngø
Verblijf van 10 februari 2021 tot 19 februari 2021
22 februari 2021

Hartelijke ontvangst en een fantastisch huis in een mooie, natuurlijke omgeving

Vela Corral
Verblijf van 15 januari 2021 tot 23 januari 2021
26 januari 2021

Uitstekend verblijf, het appartement is charmant en uniek. Ik raad de aanbevelingen voor activiteiten en restaurants in de buurt ten zeerste aan.