Modern appartement 500 m. van het centrum van Scheveningen 03-3852-NL1
Beschrijving
De appartementen liggen verspreid over de etages van de verschillende statige gebouwen. Ze beschikken alle over een balkon met uitzicht op zee of over de haven. Het geheel is in 2010 opgeleverd, de inrichting is modern, compleet en comfotabel. Je beschikt over meubilair op het balkon. Een prima uitgangspunt voor een lekkere zon-, zee-, strand- of uitwaaivakantie.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Deze woning is uitsluitend boekbaar voor toeristische doeleinden
Huisdieren zijn altijd op aanvraag en met verplichte eindschoonmaak
Volgens de richtlijnen van de overheid worden er diverse extra maatregelen genomen op de vakantieparken. Hiermee beschermt men uw goede gezondheid en veiligheid. Op vakantieparken waar faciliteiten als animatie, kidsclub, zwembad, wellness en restaurants aanwezig zijn,kunnen aangepaste openingstijden en regels van toepassing zijn. Ook kunnen deze faciliteiten nog gesloten blijven. Zodra het volgens de adviezen van de overheid mogelijk is, worden de faciliteiten weer geopend.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 65 terug 14 dagen na vertrek (u dient de borg contant te betalen bij aankomst aan de receptie)
- Eindschoonmaak
- t/m 31-12-2020 € 82; van 01-01-2021 € 85
- Huisdieren
- niet toegestaan
- Bedlinnen
- € 17,88/€ 19,- (t/m 31-12-2020 mogelijkheid tot huren, € 8,95 p.p./verblijf; van 01-01-2021 mogelijkheid tot huren, € 9,50 p.p./verblijf)
- Badlinnen
- € 13,- (mogelijkheid tot huren, € 6,50 p.p./verblijf)
- Keukenlinnen
- mogelijkheid tot huren, € 4,95/verblijf
- Wifi
- gratis
- Toeristenbelasting
- € 91,28 (van 09-01-2020 € 6,52/persoon/nacht (indicatie))
- Kinderbed
- € 7,95/verblijf
- Kinderstoel
- € 7,95/verblijf
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Mooi appartement op een mooie locatie, goed en netjes ingericht alleen de bank in de huiskamer was slecht.
Geweldig super mooi gezellig dame aan de receptie Sabine
Mooi, modern appartement met een fantastisch uitzicht op de haven. Belangrijk Er zijn geschikte parkeerplaatsen in de ondergrondse parkeergarage onder de appartementen. Hiervoor hebt u de blauwe keycard nodig, die u krijgt bij het inchecken. De parkeerplaatsen worden vervolgens genummerd volgens appartement. In de ondergrondse garage kunt u ook de afval verwijderen.
Groot appartement. 2 Slaapkamers 6 bedden.
Mooi schoon appartement. Dichtbij zee en winkels en restaurants. Super vakantie.
Nette aankomst, konden de auto onder de appartementen parkeren.. Mega groot appartement en 2 grote slaapkamers en uitzicht op de haven welke ik altijd aanbeveel tov zeezicht. Tegenover appartement een strip met alleen maat top restaurants en je loopt in 10 min naar het strand. Zowel noorder als zuiderstrand. Zeker nog een keer terug.
Het uitzicht van het appartement is grandioos. Bij het aankomen van het appartement was het niet duidelijk voor mij dat ik in Kijkduin de sleutel moest ophalen, ik ging er van uit dat dit vlak in de buurt van het appartement was, dat was dus niet zo. Misschien handig om erbij te zetten dat dit een paar kilometer verder op is. Ook heb ik onvoldoende informatie gehad over welke parkeerplaatsen bij het appartement horen. Dat werd later wel duidelijk, maar niet als je nieuw aankomt en je alweer bij de uitgang van de parkeergarage bent.
De aankomst was goed en de comunicatie verliep op een moderne manier. Het verplichte lakenpaket was niet aanwezig en moesten we zelf gaan halen. We hadden verwacht dat dit dan wel aanwezig zou zijn ivm het verplichte karakter. Beter was de accomodatie prima verzorgd en zag er zeer mooi uit.
Prachtig uitzicht in een mooi ruim appartement. Goede bedden centrale ligging.
Mooi Appt met gezellige eetgelegenheden in de buurt. Wel een stukje wandelen tot het centrum.
Fijne vakantie goed verblijf , slaapkamers hadden kleiner gekund en zodoende beter verdeeld . 3 bedden op een kamer is niet zo praktisch. Verder zeer tevreden .
Wat het zo uniek maakt, is dat er zoveel mogelijkheid en zijn. We hebben genoten van het strand, surfen,winkelen, musea, fietsen door het bos en een dagje Amsterdam.
Het huis is de aandacht en de eigenaar van de hond 's nachts weer hun round make popping Prachtige deur. niet willen weten wat het seizoen aan de hand is. Kalme nachtrust onmogelijk
Het verblijf was voor 6 personen, maar zo groot dat je er makkelijk met zijn 10 en in kan verblijven. Gelegenheid voor privacy is voldoende. Mooi uitzicht, want van 2 kanten havenzicht en zeezicht. We zijn er geweest, omdat we meereden met de Red bull Knock out. Prima accomodatie, echt een aanrader. Top Belvilla!
Omdat we wisten Scheveningen van vorig jaar en we hebben dan ook beslist om het terug te keren, dat spreekt alleen voor zichzelf), maar van de hygiëne, zijn we helemaal teleurgesteld in het appartement - het appartement zelf was mooi, maar de hygiëne? Walgelijk, overal haar (ja, zelfs in de bedden), de douche beschimmeld en walgelijk, kruimels zonder einde, de koelkast was vuil -. Dus aangezien niemand is schoongemaakt ... Dat betekende voor ons nadat we zo lang gingen, koopt slechts eenmaal en struikgewas (!! dus echt walgelijk ... Van de foto's die we dachten dat we apart zouden moeten leven, dat was in het begin heel slecht maar we hebben het ... verkaftet
niemand legde ons uit hoe de keycard werkte gaten in het beddengoed geen gebruiks aanwijzingen van de apparatuur zoals de speciale welnesdouche we miste koffielepeltjes we konden niet binnen in de containerruimte met onze card terwijl dat wel zou kunnen zei men we hebben daar gevraagd aan andere bewoners of die het open wilden maken voor ons afzuig systeem maakte enorm veel herrie de vorige bewoners hadden de stekker er al uitgetrokken
We vinden het erg moeilijk om te toetsen (GPS onjuiste) te verzamelen. Het kantoor van de
Het appartement was mooi en ruim. Drie minpunten ligging tov scheveningen, kwaliteit bedden min en met regen komt water door de kieren van de buitendeuren (als resultaat 3 uur gedweild tijdens ons weekend weg)
We hebben het erg naar onze zin gehad. Het weer was dan ook prima en de omgeving top. Het appartement is ruim en prima ingericht. Het contact maken over een gemist telefoongesprek op de zondag nadien verloopt moeizaam omdat de betreffende persoon die ons gebeld heeft niets aan info heeft achtergelaten voor andere collegae. Nu al een paar keer geprobeerd om duidelijkheid over het bellen van uw kant te krijgen, dit lukt niet. Wij dachten dat we alles meegenomen hadden, maar missen onze eigen beddengoed spullen en boek/ landkaart. Wij denken dat het gaat over het vergeten van een boek en landkaart van Australië en daar is nu een vraag per mail over gestuurd door uw medewerker aan de Roompot denk ik. We hopen erop dat we het boek en de kaart nog terug kunnen krijgen.
De vakantie was super leuk! Dankjewel
Veel interessante bezoeken in het gebied. De Mauritshues in Den Haag is geweldig!
Het appartement is ruim, schoon en het uitzicht over zee fantastisch.
Super appartement, groot genoeg voor 6, prachtig uitzicht. Heerlijk genoten met de kinderen.