Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Mooie villa met sauna en roeiboot, 400 m. van zee 100-6054-NL1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €587 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze gerestylede villa, vrijstaand en gelegen aan het water, vindt u op vakantiepark Noordzee Résidence Cadzand-Bad. Het ligt op slechts 400 m van het Noordzeestrand en op slechts 13 km van de bekende en charmante Belgische badplaats Knokke.

De villa is compleet en comfortabel ingericht en beslaat twee verdiepingen. Op de begane grond vindt u naast de woonkamer met smart-tv en Playstation 4 een open keuken en een tweepersoonsslaapbank. Slaapkamer met ensuite badkamer met douche. In de hal heeft u de beschikking over een apart toilet. Op de eerste verdieping vindt u twee tweepersoons slaapkamers met elk twee eenpersoons boxspringbedden, al dan niet in een 2-persoonsopstelling. Er is een badkamer met douche en een fijne infraroodsauna. Ideaal om helemaal tot rust te komen. Ook is er een derde badkamer met douche of bad. Op de overloop is een tweede apart toilet. De villa beschikt over een bolderkar, aankleedtafel, één babybedje en een traphekje op de bovenverdieping. In de twee slaapkamers op de bovenverdieping is ruimte voor een babybedje. Het plaatje wordt compleet gemaakt door een wasmachine en droger in de berging.

Via de openslaande deuren bereikt u de omheinde tuin aan het water met een terras en tuinmeubilair. Ook zijn er twee ligstoelen. U vindt een eigen aanlegsteiger met een roeibootje aan het water, leuk voor jong en oud! Bij de villa is parkeergelegenheid voor twee auto's.

Op Noordzee Résidence Cadzand-Bad zijn diverse villa's te huur voor vier tot zestien personen.

Let op: De hierboven getoonde indeling kan per vakantieverblijf verschillen

Parterre
hal
toilet
open keuken
waterkoker
koffiezetapparaat (cups)

combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
TV (smart TV)
spelcomputer
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
TV

douche

wastafel
berging
wasdroger
wasmachine
verwarming
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
badkamer
douche
infraroodsauna

wastafel
badkamer
bad of douche
wastafel
overloop
toilet
traphekje
Algemeen
aanlegsteiger, tuindeuren, terras (overdekt), tuin (omheind), tuinmeubilair, parking
Borgsom
€ 65
Huisdieren
Max. 2; € 6/dier/nacht (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf
Keukenlinnen
Mogelijkheid tot huren, € 8,95/verblijf
Kinderbed
€ 9/verblijf
Kinderstoel
€ 9/verblijf
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Nopere
Verblijf van 7 februari 2025 tot 14 februari 2025
17 februari 2025

Over het geheel genomen was het verblijf prima. De villa was ruim, maar we hadden wat problemen met de Wi-Fi. Het nabijgelegen strand was prachtig en we hebben genoten van onze tijd in de villa. Er zouden echter wel wat verbeteringen kunnen worden aangebracht.

Patris
Verblijf van 9 januari 2025 tot 20 januari 2025
23 januari 2025

Een heerlijke plek voor een gezinsvakantie! We maakten gebruik van de sauna en de prachtige tuin, Het strand was slechts een wandeling verwijderd en we vonden verschillende geweldige eetgelegenheden in de buurt, De host was responsief en behulpzaam, wat ons verblijf nog beter maakte

Ayman
Verblijf van 12 juni 2024 tot 15 december 2024
18 december 2024

Deze villa is een verborgen pareltje! Ruim en goed ingericht, het voelde als een tweede thuis, het uitzicht op de tuin was prachtig en we genoten van onze avonden op het terras,

Stefanie
Verblijf van 11 augustus 2024 tot 17 november 2024
20 november 2024

De indeling van de villa werkte geweldig voor ons gezin, de sauna was een geweldige toevoeging en de aanwezigheid van een wasmachine op het terrein maakte ons verblijf zorgeloos,

Carolin
Verblijf van 9 februari 2024 tot 9 oktober 2024
12 oktober 2024

Zeer goed onderhouden villa! De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam. De locatie maakte het gemakkelijk om nabijgelegen attracties zoals het Zwin te verkennen,

Christian
Verblijf van 9 april 2024 tot 18 september 2024
21 september 2024

Geweldige locatie, op slechts 400 meter lopen van het strand. De keuken was goed uitgerust voor onze familiemaaltijden en de infraroodsauna was een leuke bonus voor ontspanning.

Heinz
Verblijf van 9 april 2024 tot 18 september 2024
21 september 2024

Schone en comfortabele accommodatie. De kinderen vonden de PlayStation 4 geweldig, terwijl wij genoten van de rustige omgeving. Zeker een aanrader voor gezinnen!

Geja
Verblijf van 16 juli 2024 tot 24 juli 2024
27 juli 2024

Ruim en comfortabel! De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt met de roeiboot en de nabijgelegen Vlindertuin was een leuk uitje, een geweldig familie-uitje!

Nicoline
Verblijf van 26 februari 2024 tot 3 juli 2024
6 juli 2024

Fantastische reis! De tuin was perfect voor de kinderen om in te spelen en we vonden de roeiboot geweldig. Alles wat we nodig hadden was aanwezig.

Braud
Verblijf van 2 juni 2024 tot 15 februari 2024
18 februari 2024

We hadden een fantastische verblijf in de villa! De sauna was een perfecte aanvulling om te ontspannen na een dagje aan het strand, dat op slechts een korte wandeling afstand was, De kinderen vonden de roeiboot ook geweldig!

Heinz
Verblijf van 20 september 2024 tot 10 februari 2024
13 februari 2024

Over het algemeen een heerlijk verblijf! Schoon, goed ingericht en op korte loopafstand van het strand. Alles wat we nodig hadden was aanwezig. Een echte aanrader!

Ayman
Verblijf van 9 maart 2023 tot 17 september 2023
20 september 2023

De accommodatie was ruim genoeg voor onze groep van vijf en we waren blij met de twee badkamers. De nabijheid van Knokke maakte dagtochten gemakkelijk,

Braud
Verblijf van 9 juli 2023 tot 16 september 2023
19 september 2023

Deze plek overtrof onze verwachtingen! Met het strand vlakbij en een volledig uitgeruste keuken voelden we ons meteen thuis. Perfect voor een familievakantie!

Renate
Verblijf van 22 februari 2023 tot 3 maart 2023
6 maart 2023

De villa had alles wat we konden vragen, We hebben vooral genoten van de avonden op het terras, terwijl we van het uitzicht op de tuin genoten, Zou graag terugkomen!