Prachtig chalet met sauna 13-0588-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Ervaar comfort en ontspanning in dit ruime chalet van 100 m², perfect ontworpen voor maximaal 8 gasten. Het chalet strekt zich uit over twee verdiepingen en beschikt over vier goed uitgeruste slaapkamers, waaronder een gedeeltelijk open doorloopkamer. In de comfortabele tweepersoonsbedden vindt u een goede nachtrust. In één van de kamers staat een extra eenpersoonsbed, zodat iedereen een plekje heeft om te ontspannen. Ontspan en verjong in uw privé-infraroodsauna, het perfecte toevluchtsoord na een dag vol avontuur. Er is gratis WiFi beschikbaar in het hele chalet en er is ook een wasmachine aanwezig.
Het chalet ligt in de pittoreske regio Murau-Murtal in Stiermarken, op slechts 5 km van de Kreischberg-gondellift. Bij uw verblijf is de Murau-Murtal gastenkaart (zomer) inbegrepen, die extra kortingen en lokale voordelen biedt.
Het chalet beschikt over twee moderne badkamers, elk uitgerust met een toilet, een belevenisdouche en een bubbelbad inpandig (haardroger aanwezig). Op de begane grond vindt u een ruime woonkamer en een volledig uitgeruste keuken die uitkomt op een charmant terras. De keuken is een genot voor de chef-kok en beschikt over bestek, kookgerei, een oven, gedeeltelijke magnetron, koelkast met vriesvak en vaatwasser. Andere voorzieningen zijn een broodrooster, een waterkoker en een filterkoffiezetapparaat. Om uw verblijf te beginnen ontvangt u bij aankomst een klein startpakket met vaatwastabletten, afwasmiddel (monster), spons, vuilniszak, schoonmaakmiddelen en een theedoek.
Ontdek de ideale mix van comfort en luxe in dit charmante chalet, waar aan elk detail is gedacht om uw verblijf onvergetelijk te maken.
Extra informatie
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Kenmerken
TV (kabel, satelliet)
eettafel
radio
CD-speler
gashaard
kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
waterkoker
broodrooster
fornuis (keramisch)
koffiezetapparaat (filtermaling)
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
ligbad
douche
wastafel
toilet
haardroger
2-pers. bed
2-pers. bed
2-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed
douche
sauna
wastafel
toilet
bubbelbad, carport, ledikant, wasmachine, verwarming (elektrisch, CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, ligstoelen, kinderstoel, strijkijzer, Droogkamer
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 350
- Cot/Crib
- € 15 /Stay
- Internet Access
- Included
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Included
- Parkeren
- Included
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De aankomst en ontvangst was zeer vriendelijk. De accommodatie was heel mooi en zoals we hadden verwacht. De woning was gesitueerd in een hoek van het kleine parkje zodat we een meer privé terras hadden dan enkele andere woningen. De omgeving is schitterend.
Al jaren op rij boek ik mijn vakantieverblijf in binnen- en buitenland bij voorkeur via Belvilla, Ik ben nog nooit teleurgesteld, Vaak overtrof zelfs de accommodatie mijn verwachtingen, Bescheiden worden steeds snel en volledig per mail toegezonden, Deze laten ook verder niets te wensen over, Natuurlijk waren de afgelopen maanden raar en spannend, Ik had kort voor de uitbraak van Covid-19 de woning in Oostenrijk geboekt, De berichtgeving rondom Covid-19 was, naar mijn mening, heel duidelijk, Wij konden gelukkig gewoon gaan, Ik blijf vaste klant!
Er was stof en vuil
zeer goede vakantiegehad een mooi verzorgd huije, wel weinig vermaak voor de kinderen, je zit natuurlijk niet op het hoofdpark, voor de rest een zeer goede vakantie gehad