Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Chalet in Königsleiten bij Skibus & Zwembad 204-2475-AT1

12 Personen
5 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit vakantiehuis heeft 5 slaapkamers en is geschikt voor 12 personen, ideaal voor meerdere gezinnen of groepen vrienden. Het ligt in het dorpje Wald im Pinzgau, op 3 km van de skilift.

Het huis bevindt zich op de grens van Salzburgerland en Tirol, bij het skigebied Zillertal Arena. In de omgeving kun je wandelen, fietsen, mountainbiken, skiën en langlaufen. In de zomer mag een bezoek aan de hoogste waterval van Europa, de Krimmler Wasserfälle, zeker niet ontbreken. De dichtstbijzijnde restaurants zijn op 100 m afstand.

Dit Oostenrijkse vakantiehuis bestaat uit 3 verdiepingen en is met veel hout bewerkt. In het souterrain zijn 2 slaapkamers en een badkamer. Op de parterre vind je de open keuken en de woonkamer. In de woonkamer is een tegelkachel en je beschikt over een sauna in dit huis. Op de 1e verdieping zijn de andere slaapkamers en de 2e badkamer. Het balkon en het terras bieden een prachtig uitzicht. Er is ook WiFi in het huis aanwezig.

De skibushalte is op 200 m afstand.

Parterre
woonkamer
TV (kabel)
kachel (tegel)

radio

CD-speler
open keuken
oven
magnetron

afwasmachine
toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
ligbad
douche
Souterrain
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x stapelbed
badkamer
douche
sauna

wasmachine
toilet
Algemeen
verwarming (CV), terras, tuinmeubilair, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten), kinderbed, kinderstoel
Preference Costs
Included
Servicekosten
€ 3 /baby/night
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
John Koopmans
Verblijf van 6 maart 2023 tot 6 oktober 2023
9 oktober 2023

Prachtig huis, volgend jaar staan wij voor de derde keer in dit huis!

Sabine Luedicke
Verblijf van 6 maart 2023 tot 6 oktober 2023
9 oktober 2023

Uitstekende service, alles wordt in eigen beheer beheerd, waardoor het bedrijf een vlekkeloze en indrukwekkende ervaring levert,

Anastasiya
Verblijf van 9 februari 2023 tot 9 september 2023
12 september 2023

Geweldige service, prachtige chalets, de ultieme wintervakantiebestemming, vooral voor gezinnen

Marion
Verblijf van 18 juni 2023 tot 25 juni 2023
28 juni 2023

Tot nu toe is alles geweldig!

Esben Overgaard
Verblijf van 18 juni 2023 tot 25 juni 2023
28 juni 2023

Ik ben onder de indruk van het niveau van klantenservice dat deze website biedt. Ze konden naar onze verzoeken luisteren en ons waardevol advies en antwoorden geven.

guy vanschoonbeek
Verblijf van 30 september 2022 tot 10 juli 2022
13 juli 2022

Gemakkelijk toegankelijk met geweldige, beknopte informatie