Chalet in Königsleiten bij Skibus & Zwembad 204-2475-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit vakantiehuis heeft 5 slaapkamers en is geschikt voor 12 personen, ideaal voor meerdere gezinnen of groepen vrienden. Het ligt in het dorpje Wald im Pinzgau, op 3 km van de skilift.
Het huis bevindt zich op de grens van Salzburgerland en Tirol, bij het skigebied Zillertal Arena. In de omgeving kun je wandelen, fietsen, mountainbiken, skiën en langlaufen. In de zomer mag een bezoek aan de hoogste waterval van Europa, de Krimmler Wasserfälle, zeker niet ontbreken. De dichtstbijzijnde restaurants zijn op 100 m afstand.
Dit Oostenrijkse vakantiehuis bestaat uit 3 verdiepingen en is met veel hout bewerkt. In het souterrain zijn 2 slaapkamers en een badkamer. Op de parterre vind je de open keuken en de woonkamer. In de woonkamer is een tegelkachel en je beschikt over een sauna in dit huis. Op de 1e verdieping zijn de andere slaapkamers en de 2e badkamer. Het balkon en het terras bieden een prachtig uitzicht. Er is ook WiFi in het huis aanwezig.
De skibushalte is op 200 m afstand.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Kenmerken
TV (kabel)
kachel (tegel)
radio
CD-speler
oven
magnetron
afwasmachine
2-pers. bed
2-pers. bed
2-pers. bed
ligbad
douche
2-pers. bed
2x stapelbed
douche
sauna
wasmachine
verwarming (CV), terras, tuinmeubilair, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten), kinderbed, kinderstoel
Bijkomende kosten
- Preference Costs
- Included
- Servicekosten
- € 3 /baby/night
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Prachtig huis, volgend jaar staan wij voor de derde keer in dit huis!
Uitstekende service, alles wordt in eigen beheer beheerd, waardoor het bedrijf een vlekkeloze en indrukwekkende ervaring levert,
Geweldige service, prachtige chalets, de ultieme wintervakantiebestemming, vooral voor gezinnen
Tot nu toe is alles geweldig!
Ik ben onder de indruk van het niveau van klantenservice dat deze website biedt. Ze konden naar onze verzoeken luisteren en ons waardevol advies en antwoorden geven.
Gemakkelijk toegankelijk met geweldige, beknopte informatie