Zorgeloos en veilig online reserveren
Persoonlijke klantenservice
Groot aanbod in binnen- en buitenland

Chalet in Frankrijk bij Skipistes 41-05250-FR1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €568 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Résidence L'Orée des Pistes, gelegen in het hart van Super Dévoluy, biedt de charme van een traditioneel bergdorp met alle moderne gemakken. Deze warme appartementen met houten accenten bevinden zich op de begane grond en hebben een eigen terras – ideaal voor een kopje koffie in de ochtend of om 's avonds naar de sterren te kijken. Elke accommodatie beschikt over een volledig uitgeruste kitchenette, een gezellige woonkamer met een slaapbank en tv, en een knusse slaapkamer met tweepersoonsbed. Er zijn ook grotere opties voor maximaal 10 personen en halfvrijstaande chalets beschikbaar, perfect voor groepen en gezinnen.

Word wakker op een steenworp afstand van de skiliften en -paden die Le Dévoluy het hele jaar door tot een paradijs maken voor buitenliefhebbers. Of u nu gaat skiën, snowboarden of wandelen, u bent omringd door een prachtig berglandschap. Huisdieren zijn ook welkom – er zijn talloze hondvriendelijke paden en er worden zelfs lokale evenementen georganiseerd, zoals hondenslee-exposities en begeleide sneeuwschoenwandelingen waar honden aan mee mogen doen. Na een dagje uit kunt u ontspannen in het verwarmde binnenzwembad van de residentie of gewoon genieten van de frisse berglucht vanaf uw balkon.

Na een dag in de bergen kunt u genieten van de heerlijke keuken van de regio. Restaurants in de buurt serveren klassieke Alpengerechten zoals raclette, fondue en bergcharcuterie. Voor een gezellige avond thuis kunt u boodschappen doen op de lokale markt en dineren op uw terras met panoramisch uitzicht. Of u nu reist met vrienden, familie of uw trouwe viervoeter, Résidence L'Orée des Pistes belooft een onvergetelijke vakantie.

woonkamer
2-pers. slaapbank
TV
kitchenette
combimagnetron
afwasmachine
koelkast
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
ligbad
wastafel
Algemeen
toilet, skiberging, balkon of terras, verwarming, zwembad (gedeeld met andere gasten, overdekt)
Borgsom
€ 300 (U dient de borg contant of per creditcard te betalen bij aankomst)
Huisdieren
Max. 1; € 100/verblijf (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief (Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas)
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Zelf meenemen
Kinderbed + Kinderstoel
€ 35/verblijf (Op aanvraag)
Linnengoed
Extra badlinnen wissel € 10 p.p.
Wifi
Niet aanwezig
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Leonard Hesselmann
Verblijf van 2 januari 2022 tot 9 januari 2022
5 januari 2022

appartementen zijn echt gedateerd, 4 persoons appartement is echt te klein voor 4 personen. geen internet! appartement was erg vies bij aankomst, duidelijk al enige weken niet schoon gemaakt.

Ms Stefana Vogelbacher
Verblijf van 29 december 2018 tot 5 januari 2019
13 januari 2019

Super gelegen een beetje onrein

Ms W Den Haan
Verblijf van 14 januari 2018 tot 20 januari 2018
23 januari 2018

prachtige omgeving direct aan de piste fantastisch

Mr Erwin Dejaeger
Verblijf van 21 augustus 2010 tot 28 augustus 2010
31 augustus 2010

Uitstekende uitvalsbasis voor natuurliefhebbers en wandelaars.

Mr Olivier Lecocq
Verblijf van 23 augustus 2010 tot 27 augustus 2010
29 augustus 2010

ja bo huisje, maar ik begrijp niet het interne management, omdat ik 'heb gehoord dat "er waren nogal een prijsverschil en" privileges "octoyés zonder je services.Pas veel moeite met de" hygiëne zwembad dat is gebrekkig.

Ms H. Claessen
Verblijf van 19 augustus 2010 tot 22 augustus 2010
23 augustus 2010

Wij zijn in de zomer in dit huis geweest. Het huis zelf is echt prima, netjes ingericht en biedt meer dan voldoende ruimte, mooie grote slaapkamers en van alle gemakken voorzien. De huizen liggen rondom een klein overdekt zwembad/sauna. Verder is er echter helemaal niets. De receptie is enkele uren per dag bemand, het ligt redelijk ver van alle 'activiteit' in Superdevoluy. Zowel l'Oree des Pistes als ook het 'station' Superdevoluy zijn duidelijk alleen voor de wintersport gebouwd en bieden in de zomer een wat trieste aanblik. Veel restaurants zijn gesloten, degenen die open zijn zijn wel goed. Er zijn wat zomeractiviteiten, maar vrij beperkt. In het nabijgelegen Joue de Loup is een mooi buitenzwembad en een erg leuk 'klimparcours' tussen de bomen. De omgeving zelf is echt adembenemend mooi. Om te wandelen is het er super. Als je niet komt om te wandelen is er in de wijde omgeving weinig vertier.

BESbswy